Header Background day #27

شب هفتمین بدر

On the Night of the Seventh Moon

نویسنده: ویکتوریا هولت
مجموعه: ثبت نشده
زبان اصلی: انگلیسی
لینک کتاب در انجمن زندگی پیشتاز
سال چاپ اولیه: 1972
بازدید‌ها: 2.7K
امتیاز گودریدرز: 4.0 (رأی 5.1K)
امتیاز منتقدین: - (رای 0 منتقد)
امتیاز کاربران: - (رای 0 کاربر)

خلاصه و توضیحات

According to ancient Black Forest legend, on the Night of the Seventh Moon, Loke, the God of Mischief, is at large in the world. It is a night for festivity and joyful celebration. It is a night for singing and dancing. And it is a night for love.

Helena Trant was enchanted by everything she found in the Black Forest -- especially its legends. But then, on the Night of the Seventh Moon, she started to live one of them, and the enchantment turned suddenly into a terrifying nightmare . . .

خلاصه کتاب شب هفتمین بدر:

در سال 1860 هلنا ترانت دختر زیبای دورگه انگلیسی- آلمانی در سن 14 سالگی از انگلستان به صومعه ای در آلمان برای تحصیل فرستاده میشود ، او دختری سر به هوا و ماجراجویی بوده و در سن 18 سالگی در هفتمین شب بدر بهمراه مادر ماریا و بقیه دخترها به جنگل میروند ولی او در مه غلیظ انجا بقیه را گم میکند و توسط مردی نجیب زاده و رویایی که هلنا او را زیگفرید افسانه ای مینامد نجات پیدا میکند و شب را در کلبه شکار او به صبح میرساند. بعد از خبر فوت پدرش او مجبور به بازگشت به انگلستان میباشد درصورتیکه قلبش را در کلبه شکار به زیگفرید سپرده است . یکسال بعد بهمراه دخترخاله مادرش به همان شهر و در همان شب هفتم وارد میشود و تصمیم میگیرد که در جشن باستانی انها حضور یابد ولی در شلوغی جشن دوباره گم میشود و مردی نقاب بر چهره او را میبابد. او کسی نیست بجز کنت لوکن برگ یا همان زیگفرید و قصد دارد اینبار هم اورا به کلبه ببرد ولی با مقاومت هلنا او را به خانه بازمیگرداند و فردا به قصد ازدواج او را خواستگاری میکند و تمام این اتفاقات در عرض چند روز بوقوع میپیوندد بعد از 3 روز خوش در ماه عسل صبح هلنا با سردرد از خواب برمیخیزد و همه به او میقبولانند که او شب هفتم مورد تجاوز قرار گرفته و 6 روز در بستر بیهوشی.
هلنا که در آستانه جنون قرار دارد در فکر این است که آیا با مردی ملاقات کرده که عاشقش بوده و با او ازدواج کرده و بعنوان همسرش 3 روز نشاط انگیز در کلبه او گذرانده یا مردی حیوان صفت به او حمله کرده و بطور موقت سلامت عقلش را از دست داده؟!
حقیقت کدام است؟!!…

اشتراک در
اطلاع از
guest

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

4 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Nashmil
میهمان
Nashmil
4 سال قبل

امكان دانلود كلا نيستش?

Nashmil
میهمان
Nashmil
4 سال قبل

من نميتونم هيچي رو دانلود كنم؟؟بيگانه اي با من است رو ندارين؟؟

زهرا
میهمان
زهرا
4 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید امکان دانلود وجود نداره.

JuPiTeR
ادمین
4 سال قبل
پاسخ به  زهرا

فایل تست شد
مشکلی نداره
اینجا رو بخونید:
http://www.pioneer-life.ir/report

در سال ۱۸۶۰ هلنا ترانت دختر زیبای دورگه انگلیسی- آلمانی در سن ۱۴ سالگی از انگلستان به صومعه‌ای در آلمان برای تحصیل فرستاده می‌شود، او دختری سر به هوا و ماجراجویی بوده و در سن ۱۸ سالگی در هفتمین شب بدر به مراه مادر ماریا و بقیه دخترها به جنگل می‌روند ولی او در مه غلیظ آنجا بقیه را گم می‌کند و توسط مردی نجیب‌زاده و رویایی که هلنا او را زیگفرید افسانه‌ای مینامد نجات پیدا می‌کند و شب را در کلبه شکار او به صبح می‌رساند. بعد از خبر فوت پدرش او مجبور به بازگشت به انگلستان می‌شود در صورتی که قلبش را در کلبه شکار به زیگفرید سپرده است. یکسال بعد به همراه دخترخاله مادرش به همان شهر و در همان شب هفتم وارد می‌رود و تصمیم می‌گیرد که در جشن باستانی آنها حضور یابد ولی در شلوغی جشن دوباره گم می‌شود و مردی نقاب بر چهره او را می‌بابد. او کسی نیست بجز کنت لوکن برگ یا همان زیگفرید و قصد دارد این بار هم او را به کلبه ببرد ولی با مقاومت هلنا او را به خانه بازمی‌گرداند و فردا به قصد ازدواج او را خواستگاری می‌کند و تمام این اتفاقات در عرض چند روز به وقوع می‌پیوندد بعد از ۳ روز خوش در ماه عسل صبح هلنا با سردرد از خواب برمی‌خیزد و همه به او می‌قبولانند که او شب هفتم مورد تجاوز قرار گرفته و ۶ روز در بستر بیهوشی بوده است.
هلنا که در آستانه جنون قرار دارد در فکر این است که آیا با مردی ملاقات کرده که عاشقش بوده و با او ازدواج کرده و بعنوان همسرش ۳ روز نشاط انگیز در کلبه او گذرانده یا مردی حیوان صفت به او حمله کرده و به طور موقت سلامت عقلش را از دست داده؟!
حقیقت کدام است؟!!…

  • زبان فایل: پارسی
  • فرمت فایل: pdf
  • تعداد صفحات: 265
  • منتشرکننده: نود و هشتیا
  • تعداد دانلود: 33 کاربر
  • حجم فایل: 4.03 MB
  • نام فایل: On-the-Night-of-the-Seventh-Moon.pdf
  • تاریخ انتشار: 1397/06/25

برای این کتاب تا به حال نقدی ثبت نشده است.

نقل قولی برای این کتاب ثبت نشده است. شما نقل قول برایش ثبت کنید.

تاریخ انتشار: 1395/05/23
دیدگاه‌ها: 4
فرستنده: BookPioneer
بازدید‌ها: 2709 بار
دسته بندی‌ها:
لینک کوتاه: https://bkpr.ir/902

کتاب‌های دیگر در این مجموعه

کتاب‌های مشابه

لیست‌های مرتبط با این کتاب

درباره نویسنده