Header Background day #19
درباره «تاروت» بیشت...
 
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

درباره «تاروت» بیشتر بدانیم

6 ارسال‌
3 کاربران
24 Reactions
4,814 نمایش‌
Anobis
(@anobis)
Famed Member
عضو شده: 4 سال قبل
ارسال‌: 994
شروع کننده موضوع  

تالارگفتمان 1
سلام ......سلام......
(اين مطلب جزء اطلاعات عمومي است)
توي اكثر نوشته هايي كه يه پيش گويي داره ما به طور مكرر مشاهده كرديم كه نويسنده يه پيرزن يا يه پير مرد رو ميندازه وسط داستان تا پيشگويي كنه......
يا اين كه يه پيشگويي وسط يه كتاب نوشته شده......
خب حالا من ميخوام يه روش جديد براي نوشتن پيشگويي به شما معرفي كنم.....
اون هم ورق هاي تاروته كه پيشينه ي تاريخي داره.....
يه روش جديد براي باز گو كردن يه پيشگويي توي داستان......
خب حالا بريم سر تاريخچه ي تاروت.....
آشنايي با ورق ها تاروت در پست هاي بعد....

کارتهای تاروت (یا تارو و یا ثورا) مجموعهای کارت هستند برای پیشگویی یا الهام بخشی. در نسخههای گوناگون تعداد و مفهوم این کارتها تفاوت میکند ولی در مشهورترین نسخه (رایدر وایتز) کارتهای تاروت شامل ۷۸ کارت هستند که ۵۶ عدد مجموعه تاروت صغیر و ۲۲ کارت تاروت کبیر نامیده میشوند.

تاریخچه

علم پیشگویی توسط کارتهای تاروت طی قرون گذشته یکی از باستانیترین روشهای علوم باطنی محسوب گردیده است که از دیر زمان توسط حکیمان،فرزانگان و آینده نگرهای اندیشمند نه تنها برای تفال و پیشگویی بلکه جهت پرورش صحت نفس و تعالی روح مورد توجه بوده است. فلسفه تاروت بعنوان یک مکتب رمزی به زبانی سخن میگوید که از فکر انبوه انسانی برخواسته و از روح و روان او سرچشمه یافته ،و تفهیمی از معنای درونی نمادها را ارائه میدهد .کارتها در بالاترین مرتبه خود قدرتهای سری و حکمت محرمانه را منتقل میسازند .

مبداء تاروت علی الخصوص رمزهای کبیر بقدری در ابهامات زمان پوشیده هستند که تنها در اسطوره ها و افسانه ها بطور طبیعی پرورش یافته اند .

ابتدائی ترین تاریخی که به کارتهای تاروت در موزههای اروپا نسبت داده شده است مربوط به سال 1390 م . میباشد ، با این حال گفته میشود که مبداء واقعی این کارتها به قرن دوازدهم بر میگردد. فلاسفه و حکما همواره تاروت را بعنوان یک گنجینه ارزنده تاریخی در نزد خود و مخفی از دسترس افکار عموم ذخیره نموده اند . در موزه کرر ونیز (Museo Correr) تعدادی کارت مشاهده میشوند که از سال 1445 تاریخ گذاری شده اند . در انگلستان کارتهای تاروت طی حکومت ادوارد چهارم شناخته شد و پادشاه ورود این کارتها را تحریم نمود .به هر حال تاروت راه خودش را از طریق کاروانهای کولیها بداخل خانه های اشراف باز کرد که در عین حال از ترس جریمه و مجازات مخفی نگه داشته میشد . تصاویر و نمادهای تاروت قرنها در دست کولیها نسل به نسل انتقال یافته و در حقیقت کولیها حافظ و نگهبان اسراری هستند که شامل کابالیستی گرفته از یهودیان کهن میباشد . این تصاویر بتوسط خود کولیها طی مهاجرت از مصر به اروپا منتقل گردید.همان زمانی که استفاده از کارتهای تاروت در اطراف سواحل مدیترانه ای آغاز گردید ،کولیها نیز در اروپا پراکنده شدند و محققا اینطور بیان شده است که کولیهای جنوب فرانسه ، اسپانیا و ایتالیا از اشکال تاروت بعنوان فوت و فن خود در پیشگوئی بهره میبردند . در قرن هجدهم باستان شناس فرانسوی کوردوجیلین (Court de Gebelin 1725-1784) و سایر فلاسفه فرانسوی اعلام کردند که مبداء کارتهای تاروت از مصر سرچشمه یافته و شامل خالصترین اعتقادات روحانیون مصری بوده و حتی الامکان از چشمان بیگانگان دور نگه داشته شده است.

بعد از انقلاب فرانسه آزادی جدید در اروپا جاری شد . مکتبهای محرمانه در مکانهای رمزی یکبار دیگر شکوفا شدند و این موقعیت جدیدی برای معرفی و شناخت فلسفه تاروت محسوب گردید . مفاهیم اشکال تاروت از گنجینه عناصر اسطوره ای ، مذاهب ، آئین و باورهای سنتی و اجتماعی جوامع انسانی گرفته شده است . زبانها تغییر کرده اند اما تصاویر باقی می مانند . جانی که از ورای این کارتهای کهن با ما سخن میگوید ، از عرفان عهد عتیق ریشه گرفته است و هر بار که این تصاویر در مقابل ما رخ می گشایند ، میتوان به آئینه تغییر ناپذیر زندگی انسانی دست یافت و به محوطه بی انتهای هستی سر کشید . کارتها سطوح خود آگاهی بشری را از اولین سحرگاه بیداری تا به هوشیاری بیکران الهی – در پیوند با خدا ترسیم میکند .

نمادهای تاروت آینه ای هستند که در آنها انسان جستجوگر میتواند خود یا شخص نزدیک به خود را در آن ببیند و میتواند موقعیت تکامل خود یا آنها را در مسیر زندگی تعیین کند . شخصی که برای سوالات پی در پی ابوالهول درونش هیچ پاسخی ندارد ناگهان به داخل بی انتهایی ناخود آگاه سقوط میکند . روح بشریت همانند روح فرد ، تنها از طریق عشق میزید . زندگی ناشی از معنویت هرگز خاموشی و یکنواختی بی حاصل عوامل مکانیکی را تاب نی آورد . بلکه به دفعات سرزندگی می آورد و با جانی به پرواز در می آید که روی بالهایش محبت و معرفت را به تمامی معنی حمل میکند . جان آدمی بصورت تصاویر اندیشه میکند و از همان آغاز با تجربیات بشری پرورش می یاید . انگیزههای شهودی و تمثیلات همان چیزی ست که با نور درونی تجربه شده است.

کوردوجبلین معتقد بود که تاروت نوشتاری شگفت انگیز است زیرا بنحوی تمامی جهان و مراحل مختلف چرخه زندگانی بشری به آن مرتبط است و این وجوه مختلف به ویژه در رمزهای کبیر گنجانده شده است . او تاروت را تنها کتاب بازمانده از مصر باستان میداند که اسرار روح بشری را برای سالکان به جا گذارده و سالیان دراز بدلیل آشفتگی مصر و سوختن کتابهای گرانقدر آنها مفقود مانده بود. بقایای اصلی این نوشتار کهن را مدیون کولیهای چادر نشینی هستیم که قرنهای متمادی در اختیارشان بوده است و از فضایل آن در جهت امر تفأل بهره میبردند و عامل دلمشغولی آنها بوده است . کوردوجبلین در این باب میگوید : « تصاویر و عملکرد تاروت جنبه آرمانی دارند و آرمان گرائی تصاویر تاروت کلید خرد و نیروهای نهان عهد عتیق است . این آرمانها با نظریههای فلسفی و مذهبی مصریان قدیم چنان مطابقت دارد که نمی توان آنها را یکی از آثار این ملت فرزانه و خردمند ندانست »

اولین اشکال تاروت در زمان خود روی ورقه ای نازک عاج ، نقره و یا حتی طلا طراحی و رنگ آمیزی می شدند. طرح هریک از ورقهها می بایست بطرز نوینی بصورت کاردستی کشیده و رنگ آمیزی می گردید.بهمین دلیل تنها اشراف از عهده چنین هزینه ای بر می آمدند که هنر مند را جهت ساخت و پرداخت یک سری اوراق مصور تاروت اجیر نمایند و در نتیجه این ورقهها بازیچه دست اشراف میشدند. بلاخره با گذشت زمان و اختراع صنعت کاغذ کتابهای متنوعی در این زمینه نوشته شد و کارتهای مقوائی دستی مورد دسترس قرار گرفت ، و سپس طرحهای رنگ آمیزی شده شامل تغییرات مدرن تری شدند .

در قرن نوزدهم یک کابالیست فرانسوی به نام الیفاس لوی (Eliphas Levi 1810-1870) به ارتباط مابین 22 کارت رمزهای کبیر و 22 حروف الفبای عبری پی برد .مبدأ حروف زبانهای بشری 16 علامت هیروگلیف اولیه است که از سرچشمه الفبای اولیه است و 22 حروف الفبای عبری مستقیما از علامات هیروگلیف مشتق شده اند . بنابراین اصول ثابتی چون حروف عبری و اعداد یا ارقام همگام با این نمادها که از دانش ماوراءالطبیعه سرچشمه یافته اند ، ارائه شده است . در عین می توان حروف الفبای عبری را با بیست و دو جاده درخت کابالیستی در ارتباط دانست ، و مترتباچهار خالهای رمزهای صغیر را با چهار عنصر آب ، باد ، آتش ،خاک و حروف مقدس عبری « ی ه و ه » مرتبط دانست . حروف رمزی « ی ه و ه» وحدت با مبدا را نشان میدهد و در نمادگرائی تمام کتب معنوی به کار میروند ، تاروت بطور کلی بر مبنای همین حروف ساخته شده است . «لوی» «تاروت » را کلید «کابالا» و کلید انجیل و سلیمان میدانست . او میگفت « ما موفق شده ایم یا کشف این حلقه پنهان ، گورستان دنیای کهن را بگشائیم و مردگان را به کلام آوریم ، و به بقایای کهنه عهد عتیق با تمام عظمتشان بنگریم ، و معمای همه ابوالهولها را بدانیم، و به تمام معابد و صندوق الواح آنها نفوذ کنیم . این کلیدی ست که استفاده از آن در گذشته مجاز نبوده و راز آن تنها به سرسپردگان منتقل می شده است.»

دکتر «جرارد انکاس» (Gerard Encausse) متولد 1865 فیلسوف فرانسوی علوم خفیه قرن نوزدهم که به نام مستعار «پاپوس» Papus معروف است در علوم باطنی کشفیات بسیاری نمود. او بیشتر اوقات خود را به علوم خفیه اختصاص می داد و مجموعه تحقیقات اودر زمینه ثورا در سال 1889 در کتابی با عنوان پاپوس انتشار یافت . پاپوس رهبر مکتب کابالائی صلیب گل سرخ بود و مکتب معروفی موسوم به خاموشان گمنام (Silenicieux Inconnus) را نیز تاسیس نمود.

تاروت بعنوان یک مبدا کهن ، مشاور حکیمی است که می تواند در شرایط صحیح اشارات مورد نیاز را از ضمیر برتر به بخش عقلانی انتقال دهد و در عین حال رازهای سرنوشت را با ظرافت و جهان بینی آموزش دهد.. بنابر این در این صفحات خواننده زمینههای زیادی از زندگی را می پیماید. نمادگرائی ، آواها ، وزنها رنگها و اشکال زندگی برای ما آشکار میگردد. قلمرو عناصر ، صخره ها، گیاهان و حیوانات نمایانده شده است . قلمرو انسان و موقعیت او روشن گردیده است . بنابر این روح باستانی بشریت از دهان جان مدرن سخن می گوید و برای آنکه طراوت ابدی خود را نشان دهد هموراه در آستانه معجزات تازه می نماید و درآنها که در عالم بی خبری و خواب سیر میکنند حیات را پیدا میکند.

روی هم رفته باید اذغان داشت هر مأخذ یا عاملی که مبتکر تاروت بوده بطور حتم از مذاهب کهن ، علم اساطیری ، فلسفه ، حکمت و عرفان شرق اطلاعات وسیعی داشته که در اثر آنها نمادهای مهمی را در آن مستقر نموده است. یکی از این تئوریها مبدأ تاروت را با فلسفه چینی همگام میداند و معتقد است که رمزهای کبیر ارتباط هائی با فلسفه بودا دارد . در کلید «ابله» این شخصیت میواند نمودار یک راهب سرگردان باشد که سیر تکاملی او در جریانی ست که بتریج از مرحله جهالت ، خامی و لاقیدی به مرحله روشنگری میرسد . و این روشنگری مستلزم متحمل شدن وقایع تلخ و شیرین ، پستیها و بلندیها ، موفقیتها و ناکامیها و سایر حالات روانی و ودگرگونیهای بشری ست. بدون شک فلاسفه و پیشگویان عهد عتیق و جدید از 7 قرن پیش تاکنون فلسفه تاروت را با علوم باستانی نظیر عددشناسی ، ستارهشناسی ، نمودارهای رنگ و علائم هیروگلیف و سایر آموزشهای کابالیستی کمابیش همساز یافته اند . به همین دلیل بازتابهای تمام این تاثیرات در انواع اشکال تاروت به چشم می خورد.

در عین حال ، دانش تاروت با نیروهای آینده نگری و مفاهیم معنوی خود بصورت روشی یگانه و مستقل به قوت خود باقی مانده است . و از آنجائی که تاروت کلیدی ست که درب تازه ای را بروی دانش فلاسفههای عتیق می گشاید ، عمیقترین پیامها را به روانشناسان و دانش پژوهان محقق ارسال می نماید. به هر ترتیب شاگردان مبحث علوم خفیه زوایای قابل ملاحظه ای از مفاهیم تصاویر تاروت دریافت می کنند و افرادی هستند که نسبت به کمک تاروت در امر مدی تیشن ارج می نهند. در صورتیکه ما برای دیدن و پذیرفتن اندرزهای این حکمت مصور آماده باشیم همچون راهنمایی، چراغهای سبز و قرمز را به ما نمایانده ، نقاط کور را آشکار و به قوهها و توانائیها نیز اشاره میکند.

منبع : پیشگویی با کارتهای کبیر تاروت، فرزانه عطشان آذربانی


   
arashmajd202, mohamad.psp802, Makizy and 5 people reacted
نقل‌قول
Anobis
(@anobis)
Famed Member
عضو شده: 4 سال قبل
ارسال‌: 994
شروع کننده موضوع  

تالارگفتمان 2ابله:آغاز،فرصت هاي جديد در زندگي،احتمالات نامحدود،شادي،شور و شوق،بي قيدي،بي پروايي-The Fool
جادوگر:خلاقيت،اعتماد به نفس،نيروي اراده،زيرك،ماهر -The Magician
پاپ بانو (راهبه:خويشاوند،مربي،ناشكيبا،يادگيرنده،دانش،پاكي،شهود درست،كيفيت) -The High Priestess
ملکه (شهبانو-سلطان بانو:هیجان، موفقیت، تکامل، رشد) -The Empress

امپراطور (شاه-سلطان:ثروت، پایداری، مدیریت، کنترل، برادری،صلاحیت) -The Emperor
پاپ اعظم:حمایت اجتماعی، هماهنگی با استانداردهای جامعه،بخشنده، شفیق، اهمیت تاريخي، انگیزه -The Hierophant
عشاق:هماهنگی در عشق، خوشنامی، رابطه ی معنادار -The Lovers
ارابه:پر تلاش بودن، پشتکار، سفر، تصمیم آنی، دودلی، ملال -The Chariot
قدرت:قدرت، دلاوری، پیروی از هنجارهای اجتماعی، عزم واراده، شجاعت بسیار، دلیری، نیرومندی، توان -Strength
درویش (زاهد گوشه نشین:نيروي دروني،قدرت،عقل سليم،هوشياري،استقامت،پارسايي، پايان يك رابطه،تنهايي) -The Hermit
چرخ اقبال -The Wheel of Fortune – اقبال:اقبال،وسعت دانش،قرض/کمبود غیرعادی، اقدامات غیرمنتظره، پیشرفت، ترقی در کار
عدالت -Justice : تعادل، برابری، عدالت، بی طرفی، ملاحظه، اندرز، شجاعت، اخلاق، پاکی
به دار آویخته -The Hanged Man : عناصر تغییر، واگذاری، محرومیت از امری مهم، سازگاری مجدد، توسعه، پیشرفت، تولد دوباره، ملال، و بدشانسی
مرگ (انتقال) -Death : دگرگونی، زندگی جدید / تولد دوباره، تغییرات غیرمنتظره در کار و زندگی، فقدان، شکست، ناامیدی، بیماری، بدشانسی، مرگ
میزان (اعتدال) ـTemperance : هماهنگی، ائتلاف، صلاحیت برای قدرت، کنترل، اطمینان، گرفتار، صبر
شیطان (دیو) -The Devil : انحطاط، شکست غیرمنتظره، تعرض، وحشیگری، فرد پرخاشگر، عجیب و غریب، مجاله، فاجعه، هرج و مرج
برج -The Tower : تغییر ناگهانی، ورشکستگی، اعمال غیرمنتظره، زوال دوستی، آوارگی، کاهش منابع مالی، فراموشی گذشته
ستاره -The Star : سرنوشت، ترغیب، ایجاد ایده های جدید، عشق معنوی، لذت و خوشی، خوشنودی، تعادل، امید، خوشی
ماه The Moon : فریب، ستمگری، حقه بازی، رفع طلسم، عدم چشم داشت، خطا، شکست، آبروریزی، خطر
خورشید The Sun : موفقیت، عشق، خوشحالی، تعهد در یک رابطه ی مستحکم، ازدواج، پیروزی
رستاخیز Judgment/Rejuvenation : سلامت بیشتر، جبران، جوان شدن دوباره، آگاهی، به ثمر نشستن تلاش ها، پاداش
جهان The World : ارزیابی موفقیت آمیز، رشد و توسعه، تکمیل، زندگی ابدی، معصومیت، کامل، زندگی


   
mohamad.psp802, ida7lee2, mehr and 3 people reacted
پاسخنقل‌قول
Anobis
(@anobis)
Famed Member
عضو شده: 4 سال قبل
ارسال‌: 994
شروع کننده موضوع  

كارت هاي چوب دستي(سري اول كارت هاي فرعي)

تالارگفتمان 3
یک چوب دست
Ace of Wands– اقدام به تجارتی جدید، کار جدید، یک عضو جدید در خانواده
دو چوب دست Two of Wands – بخشندگی، صبر، شهامت
سه چوب دست Three of Wands – معاملات خوب در کار تجاری، تجارت و بازرگانی، موفقیت از طریق شراکت خوب
چهار چوب دست Four of Wands – حاصل، کار عالی، اتمام کار
پنج چوب دست Five of Wands – پیشرفت، رقابت، دادخواهی و منازعه شش چوب دست Six of Wands – پیروزی، موفقیت، دوستی
هفت چوب دست Seven of Wands – توانایی دیدن جنبه های کور، پیروزی در رقابت، شجاعت
هشت چوب دست Eight of Wands – اصلاح هدف، ایده های نو
نه چوب دست Nine of Wands – آمادگی، پیروزی، سلامت
ده چوب دست Ten of Wands – شجاعت، زیبایی، اشتیاق
نوباوه چوب دست Page of Wands – پیام آور، تغییر خلق ناگهانی
شوالیه (دلاور) چوب دست Knight of Wands – اهمیت و نگرانی، اتمام سفر
ملکه (بانو) چوب دست Queen of Wands – زن، محبوب، شرافتمند
شاه (حاکم) چوب دست King of Wands – مرد محترم (جنتلمن)، پدر، پرحرارت

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

كارت هاي شمشير(سري دوم كات هاي فرعي)
تالارگفتمان 4

یک شمشیر Ace of Swords – پیروزی، اتمام یک رابطه، رهبری
دو شمشیر Two of Swords – مراودات دوستانه، جهت گیری صحیح
سه شمشیر Three of Swords – مهر و عاطفه، احتمال جدایی از عزیز
چهار شمشیر Four of Swords – عقب نشینی، انزوا، تغیی
پنج شمشیر Five of Swords – شکست، بیماری، مرگ
شش شمشیر Six of Swords – سفر، هماهنگی در رویدادها
هفت شمشیر Seven of Swords – تصمیمات غیرعقلانی، شکست، خیانت
هشت شمشیر Eight of Swords – موانع، تردید، زندانی شدن
نه شمشیر Nine of Swords – رنج، شک
ده شمشیر Ten of Swords – بیچارگی، درد، رنج
نوباوه شمشیر Page of Swords – زیردستی، رویدادهای ناخوشایند، سیاستمداری
شوالیه (دلاور) شمشیر Knight of Swords – تصمیمات عجولانه، حوادث غیرمنتظره
ملکه (بانو) شمشیر Queen of Swords – اطمینان، تحمل غم و اندوه
شاه (حاکم) شمشیر King of Swords – شجاع، بیش از حد محتاط، رهبر خردمند

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

جام ها(سري سوم كارت هاي فرعي)
تالارگفتمان 5

یک جام Ace of Cups – زیبایی، تندرستی
دو جام Two of Cups – رابطه جدید، دوستی
سه جام Three of Cups – طالع خوب، پایان خوش
چهار جام Four of Cups – موفقیت، مهربانی
پنج جام Five of Cups – اندوه، از دست دادن عزیز
شش جام Six of Cups – هدیه کودکی، خوشبختی
هفت جام Seven of Cups – تخیل، موفقیت
هشت جام Eight of Cups – موفقیت، شکست در رابطه
نه جام Nine of Cups – تضمین آینده، سلامت جسمانی
ده جام Ten of Cups – خانواده خوشبخت، خوشحالی
نوباوه جام Page of Cups – شیرینی و ملاحت، دلبستگی به هنر و شعر
شوالیه (دلاور) جام Knight of Cups – زیرکی، رویاپرداز
ملکه (بانو) جام Queen of Cups – عقل سلیم، ذات خوب
شاه (حاکم) جام King of Cups – پیشرفت در کار، غرامت

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سكه ها(سري آخر ورق هاي فرعي)
تالارگفتمان 6

یک سکه (پنج ضلعی) Ace of Pentacles – فعالیت تجاری، خوشحالی
دو سکه (پنج ضلعی) Two of Pentacles – پروژه های جدید، مشکلات
سه سکه (پنج ضلعی) Three of Pentacles – ماهر، پرتلاش
چهار سکه (پنج ضلعی) Four of Pentacles – عشق، پول، قدرت
پنج سکه (پنج ضلعی) Five of Pentacles – تنهایی، از دست دادن عزی
شش سکه (پنج ضلعی) Six of Pentacles – رونق و رفاه، هدایا، نوع دوستی
هفت سکه (پنج ضلعی) Seven of Pentacles – تلاش بسیار، رشد
هشت سکه (پنج ضلعی) Eight of Pentacles – تجارت، حرفه، پولسازی
نه سکه (پنج ضلعی) Nine of Pentacles – لذت در تنهایی، مهارت و زبردستی، تنهایی
ده سکه (پنج ضلعی) Ten of Pentacles – کسب ثروت، کسب ملک
نوباوه سکه (پنج ضلعی) Page of Pentacles – بخشندگی، کمال گرایی
شوالیه (دلاور) سکه (پنج ضلعی) Knight of Pentacles – قابل اطمینان، حیوان دوست
ملکه (بانو) سکه (پنج ضلعی) Queen of Pentacles – هوش و ذکاوت، مالیخولیا
شاه (حاکم) سکه (پنج ضلعی) King of Pentacles – استوار، پایداری، تأهل


   
mohamad.psp802, sossoheil82, ida7lee2 and 3 people reacted
پاسخنقل‌قول
Anobis
(@anobis)
Famed Member
عضو شده: 4 سال قبل
ارسال‌: 994
شروع کننده موضوع  


تالارگفتمان 7
روش انجام فال تاروت

برای انجام فال تاروت ابتدا باید کارت ها را با هم مخلوط کرده و سپس انها را بر بزنید و این کار را تا زمانیکه احساس کنید بر زدن کافیست ادامه دهید. اگر برای شخص دیگری فال میگیرید از او بخواهید با دستانی که با ان مسلط نیست ( یعنی اگر راست دست است با دست چپ و اگر چپ دست است با دست راست ) کارت ها را کات نماید یعنی کارت ها را از وسط به دو قسمت تقسیم کرده و کارت های پایینی را بر روی کارت های بالایی قرار دهد. چنانچه برای خودتان فال میگیرید این کار لازم نیست و تنها همان بر زدن کارت ها کافی میباشد. بُر زدن کارت ها : بُر زدن به این معناست که کارت ها را باهم مخلوط کنید و یک کارت از میان کارت ها بکشید و روی کارت های بالایی بگذارید و این کار را چندین بار تکرار میکنید و توجه کنید که پشت کارت ها رو به شما باشد.

مراحل انجام فال تاروت و نحوه انتخاب کارت ها

انتخاب کارت های تاروت همیشه باید پس از انجام یک مراسم کوچک انجام شود ، زمانی که برای دریافت پاسخ سوالتان یا پیشگویی به کارت های تاروت مراجعه میکنید به آن لحظه گرفتن فال حالت زیبایی از مراقبه بدهید. کارت های تاروت را در پارچه زیبا و پررنگی قرار داده (از رنگ هایی مانند بنفش ، قرمز یا لاجوردی استفاده کنید) و در درون جعبه ای نگهداری نمائید. زمانیکه خواستید فال بگیرید کارت ها را با آرامش از درون جعبه و سپس پارچه خارج کنید و انها را بُر بزنید و پس از اینکه احساس کردید کارت ها کاملا" مخلوط شده اند آنها را بسته به نوع فال تان انتخاب کنید. در صورت تمایل و برای تمرکز قوی تر میتوانید شمع و عودی نیز روشن کنید و به فضا رنگ و بویی خاص ببخشید. همیشه از دست چپ تان که به بخش ناخودآگاه و شهودی مغزتان مرتبط است برای کشیدن کارت ها استفاده نمائید اما اگر چپ دست هستید با دست راستتان این کار را انجام دهید. سوالاتی که از کارت ها میشود در حقیقت سوالاتی است که از ناخودآگاه فرد پرسیده میشود و هر چقدر سوالات و نیت شفاف تر و مختصر تر باشد تاروت بهتر خواهد توانست معرفت ناشی از ضمیر ناخودآگاه فرد را انعکاس دهد. قبل و در حین کشیدن کارت ها چشمان تان را ببندید و عمیق و آرام نفس بکشید ، همینطور که دست های شما رو کارت ها حرکت میکند بصورت یک کانال عمل کرده و به کارتی که همزمان با انرژی شما هماهنگی دارد مرتبط میگردد ، به دست خود اعتماد کنید و کارت را بکشید. گاهی در حین بُر زدن کارت ها کارتی از دسته کارت ها بیرون پریده و روی زمین میافتد ، به اینگونه کارت ها که خودبخود ظاهر میشوند توجه نمائید زیرا اغلب پاسخ پرسش شما را در خود دارند. برای تفسیر کارت ها از قدرت درک و فهم تان بهره بگیرید ، کارت ها میتوانند برای اشخاص مختلف تعابیری متفاوت داشته باشند ، تعبیر کارت ها را بخوانید اما در عین حال دقت کنید که حس تان را نیز دخالت دهید. قبل از انتخاب و قرار دادن کارت ها باید نیت شما کاملا" روشن باشد و باید مشخص کنید که این فال به نیت مشاوره گرفته میشود و یا پیشگویی ، در روش مشاوره اغلب کارت میانی نقش راهنمای اصلی را دارد و کارت های کناری ان اغلب نقش تقویتی را دارا میباشند.

فالتاروت۷کارتی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود. فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.
کارت اول : نشان دهنده گذشته و اتفاقاتی که بر نیت شما تاثیرگذارند. کارت دوم : نشان دهنده وضعیت کنونی شما میباشد. کارت سوم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است. کارت چهارم : نشان دهنده افکار و دیدگاه شما نسبت به نیت تان است. کارت پنجم : نشان دهنده شخصیت افرادی که به نیت شما مرتبط هستند. کارت ششم : نشان دهنده اتفاقات مثبت یا منفی غیر منتظره در رابطه با نیت شما میباشد. کارت هفتم : نشان دهنده جواب نهایی نیت شما میباشد.

فالتاروت۵کارتی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود. فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.

کارت اول : نشان دهنده جنبه های مثبت سوال و نیت شما میباشد.
کارت دوم : موردی که مربوط به جنبه های منفی و مشکلات نیت شما میباشد.
کارت سوم : نشان دهنده وضعیت موضوع از نگاه و فکر شما میباشد.
کارت چهارم : نشان دهنده آینده ای که نزدیک است.
کارت پنجم : نشان دهنده آینده ای که دور است.

فال تاروت۴کارتیمالی

آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود. فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.
کارت اول : نشان دهنده موضوع نیت یا سوال شما میباشد. کارت دوم : موردی که مربوط به وضعیت مالی شما میباشد. کارت سوم : شخص یا موردی خارج از اراده شما که بر این وضعیت مالی تاثیر میگذارد. کارت چهارم : جواب نیت و سوال شما در راطه با مسائل مالی میباشد.

فالتاروت۴کارتیعاطفی
آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود.
فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کاربرد دارد.
کارت اول : نشان دهنده شخصیت و وضعیت فعلی شما میباشد.
کارت دوم : موردی که مربوط به شرح حال شخص مورد نظر شما میباشد.
کارت سوم : موردی خارج از اراده شما که بر وضعیت عاطفی شما تاثیر میگذارد.
کارت چهارم : جواب نیت شما در راطه با مسائل عاطفی میباشد.

فال تاروت ۳ کارتی
آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در صورتیکه خواهان اطلاعات روشن تری هستید فال زیر به شما پیشنهاد میشود.
فال زیر یکی از رایج ترین انواع فال تاروت میباشد و برای انجام مشاوره و نظرخواهی یا برای اطلاع از گذشته ، حال و آینده کار برد دارد.
در این فال کارت اول نماینده گذشته ، کارت دوم نماینده حال و کارت سوم نشان دهنده آینده فرد میباشد ، در این فال کارت وسطی یعنی کارت دوم نقش اصلی را دارد و بهترین توصیه و پیشگویی را انجام میدهد و کارت های کناری یعنی کارت های اول و سوم نقش تقویتی دارند.


کارت اول : نشان دهنده زمان گذشته و اتفاقات مربوط به نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.
کارت دوم : نشان دهنده زمان حال و وضعیت فعلی نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.
کارت سوم : نشان دهنده زمان آینده و نتیجه نیت یا سوال فال گیرنده میباشد.


تخمین زمان با کارت تاروت
ابتدا کارت های سری بزرگ تاروت را جدا کنید و کنار بگذارید ، سپس کارت های کوچک تاروت را بُر بزنید و از روی دسته کارت هایی که بُر زده اید یک کارت بکشید.
این کارت نشان دهنده هفته و نوع کارت نشان دهنده فصل وقوع آن اتفاق میباشد ، بعنوان مثال اگر شما کارت ۳ شمشیر را انتخاب کردید به معنی وقوع اتفاق مورد نیت شما در هفته سوم فصل بهار است.
سری شمشیر : فصل بهار سری چوب دست یا عصا : فصل تابستان
سری جام : فصل پاییز سری سکه یا ستاره : فصل زمستان
کارت های شماره ۱ تا ۱۰ :هفته های اول تا دهم هر فصل را نشان میدهد
کارت نوجوان : هفته یازدهم
کارت دلاور : هفته دوازدهم
کارت ملکه : هفته سیزدهم
کارت پادشاه : هفته ای که در ان یک فصل به فصل بعدی تبدیل میشود.
تالارگفتمان 8


   
پاسخنقل‌قول
ida7lee2
(@ida7lee2)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 587
 

فال تاروت آنلاین :0230:


   
Anobis reacted
پاسخنقل‌قول
mehrnab_m2
(@mehrnab_m2)
Trusted Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 33
 

مرسی خیلی خوب بود من روش هفت تایی بلد نبودم مفید بود


   
پاسخنقل‌قول
اشتراک: