Header Background day #24
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

معرفی کتاب: روز اول | رینون فریتر

1 ارسال‌
1 کاربران
6 Reactions
1,366 نمایش‌
captainlevi13772
(@captainlevi13772)
Estimable Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 80
شروع کننده موضوع  

تالارگفتمان 1

عنوان کتاب اول:
روز اول
The First Days

نویسنده:
رینون فریتر

سال انتشار:
5 جولای 2011
توسط TOR BOOKS

*اولین انتشار: در 14 آگوست 2008

تعداد صفحات:
335 صفحه

ترجمه و منبع:
سایت دژ جادوگران


خلاصه کتاب:

این راهی برای پایان دنیاست: نه با یک انفجار، نه با خون آشام‎ها، بلکه با دریدن و پاره کردن گوشت‎ها.

داستان در یک صبح آرام و زیبا آغاز می شود. کیتی یک کالبد شکاف است، وی در حال رانندگی به سمت محل کارش بود که مردی به مقابل ماشینش پرید و سعی کرد او را بخورد. در گوشه ی دیگر شهر، جینی که زنی خانه‎دار است در اتاق خوابی را باز کرد و همسرش را در حال خوردن نوزادشان یافت.

زمانی که زن جوان‎تر (جینی) در حال فرار از دست خانواده زامبی شده‎اش است، سرنوشت، کیتی را پشت در خانه‎ی وی قرار میدهد. سرنوشت و سرعت عمل کیتی در رانندگی، آنها را در امنیت از شهر خارج می کند در حالی که بسیاری از زندگی‎ها توسط بی مرگی در حال شکار شدن هستند!

دو زن سفری را برای یافتن پسر بزرگتر جینی در طول تگزاس آغاز می کنند و امیدوارند که او را سالم پیدا کنند. در سفر جینی کشف می کند که شلیک کردن و تماشای منفجر شدن مغز زامبی‎ها لذت بخش است. کیتی نیز می آموزد که ذهن تحلیل گر او برای کشیدن نقشه‎های حمله و راه‎های فرار عالیست.

یک شهر کوچک، مستحکم و ایزوله شده تنها شانس آنهاست. جمیعتی کمتر از یکصد نفر در آنجا گرد هم آمده‎اند، تمدنی ایجاد کرده و امیدوار هستند.
همه ی آنها میدادند که زامبی‎ها به زودی به سراغشان خواهند امد. اما تا آن روز، آنها زندگی کرده و عاشق خواهند شد و حتی ممکن است بخندند.


   
sossoheil82, ida7lee2, *HoSsEiN* and 3 people reacted
نقل‌قول
اشتراک: