Header Background day #24
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

تولد، تولد ، تولد

25 ارسال‌
15 کاربران
101 Reactions
7,771 نمایش‌
Michael
(@wingknight)
Noble Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 487
شروع کننده موضوع  
آقا میدونی امشب تولد کیه؟

وایسا ویژگی هاشو بگم شاید فهمیدی:دی (میاد میکشتم)
اون اولا مادره بچه های سایت بود ( الان ممد فهمید کیو میگم)
خیلی به گفتم نخند علاقه داره به شدت زیاد .....
حوصلش که سر میره میشینه جک میزاره تو چت باکس....
برای همه ی بچه ها یه کاور تمرینی زده ( ایشالا در آینده خیلی بهتر میزنه)
خوب هرکی نفهمیده باید به مخش شک کنه
البته گفتم از ویژگی های اخلاقیش نگم ... خودتون که میدونین هنوز جوونمو هزار تا آرزو دارم :دی
خب تولد یاسیه :دی
هووووووووووووووراااااا
بزن اون کف قشنگرو .... همگی دس دس دس .... تولد آبجیمه کم نزارین
ممد دسته اون مرتضی رو بگیر بیار وسط میخوام یکم وزن کم کنه:دی
سینا اون پشت مشتا قایم نشو خودم میام میگرم میارمتا .... :295119_qrrr1s5w5a2l
من الان قیافم این شکلیه:sport: اگه گفتی چرا؟؟؟؟
چون خر کیف شدم .
خوب میریم سراغ آرزوها و کیک تولد و کادو ها :
خوب آجیه خوبم امیدوارم که توی تمام مراحل زندگیت موفق باشی و پله های ترقی رو دو تا یکی بری بالا:دی
همیشه هرجا که هستی خوش و خرم باشی
به هر چی که میخوای برسی البته یه شرط داره اونم اینه که برات خوب باشه
بعدش بیای به من طراحی کاور یاد بدی:دی
بعدش به مناسبته تولدت چت باکس زنونه مردونه بشه:دی (حرف دله ممده به من چه:دی نیاین منو بزنین خوده ممد پاسخگوی این موضوعه)
آرزو های خوش بختیم ته کشید چرا الکی بگم همشون به یه جا ختم میشه
و راستی آرزوی عمر بلند برات نمیکنم چون نمیخوام زجرت بدم ولی در عوض آرزو میکنم که همیشه تنت سلامت باشه
.
.
.
آهنگ تولدا همش تکراری شده ولی یه اهنگ تولده شاید زیاد مربوط نباشه ولی آخرش بر میگرده به تولد امید وارم خوشت بیاد
آهنگ
.

.
.
.
.
داشت طالع بینی یادم میرفت :دی
بیا اینم طالع بینی ولی دست کاریش نمیکنم دیگه خیلی طولانیه نامرد:دی

جذابيت جز ء وجود دختري است كه در ماه اسفند متولد شده است و پي بردن به آن هم نيازي به خواندن كتب و مقالات ستاره شناسي ندارد. به موازات اين جذابيت نقاط ضعفي نيز در وي وجود دارد، اما آنچه كه در بدو امر نظر شما را به سوي خود جلب خواهد كرد، ظرافت و حالت زنانه غير انكار اوست.
زن متول اسفند ظرف عسلي است كه قدري فلفل به داخل آن ريخته شده است. براي زن متولد اسفند اين امكان بيش از پيش فراهم شده است تا در زير ظاهر بسيار جذاب خود گزندگي تندتري از فلفل پيدا كند.
از سوي ديگر به جرات مي توان ادعا كرد كه زن متولد اسفند، به عنوان يك زن، از بسياري جهات بي نظير است. او نه تنها كسي نيست كه بخواهد بر مرد زندگي خود حكومت داشته باشد و چنين آرزويي حتي در اعماق قلب وي نيز وجود ندارد بلكه حاضر است با بردباري بي نظيري تمام خود خواهي هاي يك مرد را تحمل كند فقط به اين شرط كه به طور كامل مورد حمايت او قرار بگيرد. دختر متولد اسفند از سنين ميانسالي به بعد با تمام وجود خويش خواهان آن مي گردد كه سر ظريف خويش را روي شانه هاي پهن و قدرتمند مردي قرار بدهد و در پناه وي احساس كند كه مورد حمايت قرار مي گيرد و موانع و مشكلاتي كه بر سر راه وي قرار مي گيرند، يكي پس از ديگري به وسيله مرد محبوب خود از ميان برداشته مي شود.
براي زن متولد اسفند مرد اعم از اينكه برادر باشد يا پدر، دوست باشد و يا شوهر، موجودي است كه مي تواند وسط حياط منزل بايستد و در حالي كه يك دست خود را به كمر زده است، با دست ديگر جلوي سنگ آسماني عظيمي را كه از كهكشان ها به سوي او پرتاب شده است. بگيرد. شما يك چنين نظريه اي را با بردباري عجيب او در تحمل غرور خاص مردان مخلوط كنيد و مقداري هم گرمي و ذوق و شوق به آن اضافه كنيد و آن وقت پي خواهيد برد كه چرا دختري كه در ماه دوازدهم سال به دنيا آمده است، اين چنين مورد توجه مردهاست.
محل زندگي ماهي درياست و دريا مركز نرمش و رمز و اسرار و زيبايي هاست و مرد شيفته اين زيبايي و رمز و اسرار وجود زن است.
زن متولد اسفند در بهار مانند پرندگان سرشار از عشق و هيجان است. در تابستان لباس كوتاه را فراموش نمي كند و در پلاژها در كنار دريا جذاب ترين لباس زير را به تن دارد. در پاييز با اشتياق تمام در كنار شما به تماشاي مسابقه فوتبال( كه ممكن است هيچ چيز از آن نداند) مي نشيند و در حالي كه دست خود را براي گرم كردن به داخل جيب كت شما كرده است. مرتبا راجع به جريان بازي از شما سئوالاتي مي كند. و زمستان بسان يك دختر شاد و جذاب لباس اسپورت مي پوشد و به اين ترتيب در يكايك دقايق زندگي لحظه اي با ظرافت ها و جذابيت هاي زنانه فاصله پيدا نمي كند. بي جهت نيست كه گفته اند زن متولد اسفند كندو است و مردها هم زنبور عسل اين كندو هستند.
ناراحت ترين مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش مي كنند. او آبي است كه بر روي آتش ريخته مي شود. پس از چند دقيقه گفت و گو مرد آشكارا درك مي كند كه به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمي گيرد و مشكلاتي را كه با آن ها مواجه مي باشد، ناجيز و غير قابل بحث مي شمارد،‌ از آن گذشته زن متولد اسفند هميشه ايمان راسخ دارد كه شكست هاي مرد زندگي او به علت ندانم كاري هاي ديگران است. او هرگز شوهر خود را مجبور نمي كند كه قدم هاي سريعتري در زندگي بردارد، موقعيت اجتماعي اين مرد،‌ هر چه كه باشد، براي او كافي و حتي بهترين است.
پس از ازدواج ممكن است قدري به جان شما نق بزند، اين نق زدن ها گاهي حالت گوشه و كنايه هم پيدا مي كند،‌ در حالي كه شما هرگز نمي توانيد از خود عكس العملي نشان دهيد زيرا جذابيت زن متولد اسفند حربه اي نيست كه مرد بتواند در مقابل آن مقاومت كند،‌ به علاوه فرض كنيم( آن هم بر فرض محال) كه از كوره در رفتيد و اوقات تلخي به راه انداختيد، خيال مي كنيد چه خواهد شد؟ با نرمش خاص خود را در زير چتر حمايت شما قرار خواهد داد و لحظه اي با كمال تعجب مشاهده خواهيد كرد كه حريف با شما در يك جبهه قرار گرفته است و شما بر عليه موجودي كه ديگر وجود خارجي ندارد و نمي دانيد كيست و كجاست، داريد مي جنگيد.
طبيعي است با برخوداري از يك چنين ظرافت هاي زنانه اي و با توجه به ضعفي كه مردها در مقابل آن دارند، زن متولد اسفند به راحتي مي تواند نقاط ضعف و معايب خويش را ازچشم مرد زندگي خود بپوشاند. صورت فلكي برج خوت دو عدد ماهي است كه در دو جهت مخالف در حال شنا كردن هستند، اين دو ماهي را هميشه درست شكل هم مي كشند. چه اشتباه بزرگي! به ستارههاي تشكيل دهنده اين برج در آسمان نگاه كنيد و به رأي العين ببينيد كه به هيچ وجه داراي تقارن نيستند. يكي از اين دو ماهي سمبل زيبايي و لطافت و آن ديگري سمبل نرمش و ظرافت است كه در دو جهت مختلف در حال شما مي باشند و به اين ترتيب براي او هميشه اين امكان وجود دارد كه بتواند با يك مانور سريع و ظريف خود را از مخمصه نجات بدهد، در حالي كه اين اماكان براي زنان متولد ماههاي ديگر اصلا وحود ندارد.
او خيلي بيش از زن هاي ديگر حساس است و اگر رفتار شما بيش از حد تند و خشن باشد، نظام دلپذيري را كه طبيعت در نهاد وي به وديعه گذاشته است، به هم خواهد زد و آن وقت تبديل به موجودي بي هدف و عاطل و باطلي مي گردد كه ديگر نخواهيد دانست با او چه بايد بكنيد. زن متولد اسفند جواهري است كه خيلي چيزها ممكن است او را ضايع بكند. مادران و پدران هم بايد مراقب اين حساسيت باشند، و اگر دختري دارند كه در دوازدهمين ماه سال متولد شده است،‌نبايد كاري كنند كه ماهي هاي صورت فلكي او از هم جدا شوند و در غير اين صورت او به زودي تبديل به موجود تنها و سرگشته اي خواهد شد كه بدون هيچ نوع هدف و منظوري در اقيانوس بزرگ زندگي به شنا خواهد پرداخت و لحظه اي از جستجو آن نيمه ديگر صورت فلكي خود كه از وي جدا شده است، باز نخواهد ايستاد.
خوشبختانه بسياري از دختران متولد اسفند داراي نيروي فكري لازم براي جلوگيري از جدا شدن ماهي هاي صورت فلكي خود از يكديگر هستند و براي اين كار حداكثر بهره برداري ممكن را از ظرافت هاي زنانه خويش به عمل مي آورند.
در دو جهت قرار داشتن ماهي هاي صورت فلكي برج خوت موجب پيدايش خصوصيات ذاتي ديگري نيز در زنان متولد اين ماه مي گردد و آن اين است كه شما در نظر اول هرگز نمي توانيد متوجه هدفي كه اين زن در پي آن است، بشويد. او لحظه اي به اين سو مي لغزد و لحظه اي بعد ظريفانه در جهت عكس آن به حركت در مي آيد، براي صيد او تنها راه اين است كه بدانيد محل سكونت او كدام يك از ده تا رودخانه اي است كه به دريا مي ريزد. صيادان خوب مي دانند كه هر ماهي رودخانه اي براي خودش دارد.
قبل از هر چيز اين را بايد بدانيد كه او بسيار باريك بين و دقيق است، شايد لازم باشد كه لغت ناقلا را نيز به باريك بيني اضافه كنم زيرا بسياري از كساني كه به دام دختران متولد اسفند افتاده اند، اصلا نمي توانند بگويند چطور اين واقعه رخ داده است.
هيچ بعيد نيست كه شما در اين لحظه زن متولد اسفندي را مي شناسيد كه هر بار به ديدن او مي رويد با لبخندي به مراتب دلنشين تر از آنچه كه انتظار آن را داريد، از شما استقبال مي كند و اين فكر در سر شما وجود دارد كه روزي نام خانوادگي خود را شامل حال او نيز بكنيد. شما خيال مي كنيد كه او اصلا زيرك نيست، اما به احتمال خيلي زياد اشتباه مي كنيد.
آمار نشان مي دهد كه دختران ديگر موفق به پيدا كردن شوهر براي خود مي شوند و يا در بين زناني كه به علتي از همسران خود جدا شده اند و بعد هم تنها مانده اند، اقليت مطلق با كساني است كه در اين ماه متولد شده اند. اما خوب شما ممكن است اسم ديگري روي آن بگذريد، مثلا مي گوييد، شرم و جذابيت و هوش زنانه موجب مي شود كه ماهي ها عوض شكار شدن صيادان را به دام اندازند.
اين زن سخت رؤيايي است، و با وجود آنكه ظاهرا كوچكترين اطلاعي از اصول تنظيم بودجه ندارد، خيلي خوب لباس مي پوشد، ميهماني مي دهد، كرايه خانه و اقساط لوازم قسطي را سر موعد مي پردازد، هداياي تولد شوهر و بچه هاي خود را فراموش نمي كند وخلاصه آخر كار كه نگاه مي كنيد، مي بينيد كه با پولي كه براي خرج منزل در اختيار وي گذاشته شده است، همه كارها را انجام داده است، در حالي كه شما حتي تصور آن را هم نمي كرده ايد. روابطي كه اين زن با ديگران برقرار مي كند، بدون شك در نوع خود منحصر به فرد است. از زن همسايه گرفته تا رفتگري كه ظرف زباله را مي برد، بقال سر كوچه، نفتي، بچه هاي محل، قصاب، روزنامه اي، و حتي صاحبخانه كه هر ماه براي گرفتن كرايه مراجعه مي كند،‌با او سلام و عليك بسيار دوستانه اي دارند. او عملا موجودي است كه هيچكس خود را دشمن وي نمي داند.
سياره اين زن نپتون و مركب او باد صبا است، و دختر متولد اسفند سوار بر اين مركب هر لحظه به سويي ركاب كش است. او به گونه اي تعجب آور احساساتي است و وقتي قلبش شكسته مي شود، مثل سيل اشك مي ريزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آميزي به شما مي اندازد كه گويي خرگوشي را به هنگام شير دادن به بچه هايش كشته ايد. دختر متولد اسفند گاهي اوقات دستخوش اين توهم مي گردد كه در اين دنياي پر آشوب فاقد هر نوع وسيله دفاعي و حفظ بقا مي باشد، در اثر يك چنين توهمي نااميدي سراسر وجود وي را در بر مي گيرد و وظيفه شما خواهد بود كه به وي بفهمانيد ذكاوت خارق العاده اي كه طبيعت به وي داده است و نيروي عجيبي كه در جلب نظر ديگران دارد، حربه هاي قاطعي مي باشند كه در دسترس او هستند و مي تواند با اتكاء به آن ها گليم خود را به مراتب راحت تر از ديگران از آب بيرون بكشد. مشكل ترين درسي كه اين دختر بايد در زندگي فرا بگيرد، فائق آمدن بر دودلي ها و خجول بودن است. اگر ترس به اعماق وجود او رخنه كند،‌ تمام روابط او را با دنياي خارج قطع مي سازد و آن وقت اين خطر وي را تهديد مي كند كه تمام عمر تنها بماند. هميشه از آن هراسناك است كه مورد تعدي و تجاوز ديگران قرار بگيرد و اين خود مي تواند سخت موجب ناراحتي اش بشود .
اينجا و آنجا، دختر متولد اسفند طبيعت آسيب پذير خويش را زير سرپوش يك شخصيت متكي به خود پنهان مي سازد و اين مي رساند كه سخت از بي پناهي در اين دنيا هراسناك است و سخت از بي پناهي در اين دنيا هراسناك و پيوسته از آن بيم دارد كه اگر اسرار قلب رئوف خود را صادقانه جلوي كسي بازگو كند، مانند گرگ آن را هم بدرد، و شايد به همين دليل هم باشد كه بسياري از زنان شاعر متولد اين ماه سرايندگان اشعاري هستند كه دقيق ترين نكات عشقي در آن ها بيان شده است. براي ايشان تنها كساني كه مي توانند مكنونات قلبي خود را بدون ترس و واهمه باز كنند، قلم و كاغذ است. حتي شجاع ترين دختران متولد اسفند نيز در دوستي با جنس مخالف از يك دودلي و ترس عظيم رنج مي برند. اين يك قدم به جلو آمدن ها يك قدم به عقب رفتن ها به كلي موجب سردرگمي و گيجي پسران اطراف او نيز مي گردد و روابط آنها بيش از پيش مغشوش مي شود.
زن متولد اسفند از صميم قلب به كودكان خود عشق مي ورزد اما هرگز به ايشان اجازه نمي دهد به گوشه خاص شما قدم بگذارند. بخش بزرگي از قلب او از آن شما است و هيچ كس را ياراي دخول به آن نيست. او فرقي بين بچه هاي خود نمي گذارد اما به آنكه قدري زشت تر، ظعيف تر و شكننده تر است، اندكي بيشتر مي رسد. مادر متولد اسفند بدون شك بهترين مادر دنيا است، چون هيچ موجودي به اندازه او علت خجالت هاي پسر كوچولو و درد عظيم عشق هاي زودگذر دخترنوجوان خود را درك نمي كند. او حاضر است همه چيز زندگي خويش را فداي كودكان خود كند و مخصوصا سعي بر آن دارد كه مانع محروميت كشيدن ايشان از چيزهايي بشود كه خود در دوران كودكي از آنها محروم بوده است. گذشت و چشم پوشي او ممكن است قدري بيش از حد لزوم باشد. انضباط را به سختي مي تواند مرعي بدارد و اين نقطه ضغفي است كه گاهي اوقات تا حد بي توجهي پيش مي رود و موجب بدبار آوردن كودكان مي گردد. طبيعي است كه در يك چنين مواردي اين وظيفه پدر است كه نظم شديدتري نسبت به كودكان خود به موقع اجرا بگذارد. زن متولد اسفند ترجيح مي دهد كه شما نان آور خانواده باشيد و او زن خانه باقي بماند. به كار شما كاري نخواهد داشت و به وي مربوط نيست كه از كجا پول در مي آوريد، و اگر از نظر مالي با مشكلي مواجه شديد، فقط وقتي به كمك شما خواهد آمد كه واقعا به بن بست رسيده باشيد. سر به هوايي او در خرج و دخل منزل را چندان جدي نگيريد زيرا همانطور كه گفته شد. تا آخر ماه كسري نخواهد آورد.
شايد باور نكنيد، اما او پيوسته از نيروي عجيبي الهام مي گيرد. سياره نپتون لحظه اي چشم از او بر نمي دارد و هر وقت لازم باشد، با قدرت وارد عمل مي گردد و راه و چاه را به وي نشان مي دهد. هرگز روز تولد او، سالگرد ازدواج و يا محلي را كه از وي خواستگاري كرده ايد، فراموش نكنيد، زيرا او خيلي بيش از هم جنسان خود زن است و احساساتي و پايبند به خصوصيات خاص خود مي باشد.

به چند خط اول خیلی دقت کنین :دی
.
.
.
.
.
اینم کیک تولدت:

تالارگفتمان 1

به اسمه روش توجه نداشته باشیا ... مهم نیته که اونم خالصه:دی
.
.
.
.
.
نوبتیم باشه نوبت کادوئه:

تالارگفتمان 2


اینم از کادوی من ... نگی کادو نگرفتیا
.
.
.
.
خوب دوستانه گرام شام نداریم کوفت بخورین همون کیک هم بستون بود:دی
برین خونه هاتون آجیم خستس میخواد استراحت کنه:دی


   
wizard girl, M, abolHP and 9 people reacted
نقل‌قول
lordfire910
(@lordfire910)
Prominent Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 322
 

مبارک باشه
اینم کادوی من
تالارگفتمان 3


   
********, wizard girl, sossoheil82 and 5 people reacted
پاسخنقل‌قول
حسین
(@hossein-72)
Noble Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 760
 
تالارگفتمان 4

به طور مختصر و مفید : یاسی خانم تولد مبارک.:18faa1d72931d039ea7

ایشالا مادر 8 تا بچه پیش فعال بشی :dbf178563fe60aaba48:662c45b0092db3a79dd :dbf178563fe60aaba48(کسی تو فامیلشون بچه پیش فعال داره :bonheur: ، ما یکی داریم kk هر وقت میاد خونمون برای این که بلایی سر خودش و بقیه بچه ها نیار در خونه و حیاط رو قفل میکیم البته ما یزرگتر ها نمیزارن زیاد از جلو چشامون این بچه دور بشه چون میدونیم اگه 2 دقیقه ، فقط دو دقیقه ازش غافل شیم ممکنه خونه رو به آتیش بکشه یا لوله آب رو بشکونه یا...)

پی نوشت 1 : کیک تولد هم بهت نمیدم چو شیرینی زیادش خوب نیست.:(s1204):
پی نوشت 2 : بچه ها به جای کیک تولد میتونن نفری 5 تا 10 امتیاز به یاسی بدن !!!! نظرتون چیه؟؟ :(s1203)::(s1203):

تالارگفتمان 5


   
wizard girl, sossoheil82, warrior and 2 people reacted
پاسخنقل‌قول
warrior
(@warrior)
Reputable Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 145
 
اول سلامتالارگفتمان 6

دوم:
تالارگفتمان 7
سوم:

تالارگفتمان 8

تولد تولد تولدت مبارکتالارگفتمان 9، بیا شمع... نه خوبتالارگفتمان 10... میکی کل کیک و شمع ها رو تنها تنها خوردهتالارگفتمان 11... یاسی تولد مبارک ایشاالله هزار ساله شیتالارگفتمان 12

اوهوم... یک نکته اینجا وجود داره... یاسی فکر کنم تعداد برادرات بیش از خواهرات چون هنوز از جمیع خواهران کسی پیام ندادهتالارگفتمان 11

حسین... امتیاز به جای هدیه تولدتالارگفتمان 14... وایسا فکر کنم... اوهوم....قبوله اما یکی برای منم حساب کنه چون در فقر امتیاز به سر می بریمتالارگفتمان 15تالارگفتمان 16

راستی یاسی اون جوجه های توی عکس ها هم اچ. آن . تیون برای خودتتالارگفتمان 17]
و اما هدیه:
هدیه... خوب من می خوام چه هدیه ای بدم... یکی کمک می کنه... یاسی یک فصل داسنم رو بدم قبول می کنی...نه؟... اگر برم از میکی کیک رو بگیرم جواب میده؟... نه؟... اگر ... خوب دیگه چی مونده... نه زورم به سینا که نمی رسه
تالارگفتمان 16...دیگه چی بگم... نمی دونم. اصلا. اول کیک رو بیار بخوریم بعدش در مورد هدیه بحث می کنیمتالارگفتمان 19
در انتها بازم:

:41:تولد تـــــــــــــولد تولـــــــــــــــــــــــــدت مباذک:41:

پ.ن:راستی میگن 30 اسفند به دنیا اومدن یه حال و هوای دیگه داره؟به نظر تون درسته؟


   
wizard girl, sossoheil82, Michael and 3 people reacted
پاسخنقل‌قول
yasss
(@yasss)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 533
 

wingknight;6542:

آقا میدونی امشب تولد کیه؟

وایسا ویژگی هاشو بگم شاید فهمیدی:دی (میاد میکشتم)
اون اولا مادره بچه های سایت بود ( الان ممد فهمید کیو میگم)
خیلی به گفتم نخند علاقه داره به شدت زیاد .....
حوصلش که سر میره میشینه جک میزاره تو چت باکس....
برای همه ی بچه ها یه کاور تمرینی زده ( ایشالا در آینده خیلی بهتر میزنه)
خوب هرکی نفهمیده باید به مخش شک کنه
البته گفتم از ویژگی های اخلاقیش نگم ... خودتون که میدونین هنوز جوونمو هزار تا آرزو دارم :دی
خب تولد یاسیه :دی
هووووووووووووووراااااا
بزن اون کف قشنگرو .... همگی دس دس دس .... تولد آبجیمه کم نزارین
ممد دسته اون مرتضی رو بگیر بیار وسط میخوام یکم وزن کم کنه:دی

خخخخ

مرسی داداش
ایشالا تولد خودت جبران کنم:دی
کاور تمرینی رو خوب اومدی:24:
دیگه هر کی هم نفهمیده بود فهمید کیو میگی:دی
در باره طالع بینی هم بگم که به به ببینین چقدر ازم تعریف کرده:دی
همه تعریفاش درسته درسته:دی
کیک و آهنگ هم عالی بودن البته نیت مهمه:دی
بازم مرسی داداشی به یادم بودی

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

H.A.M.I.D;6543:
مبارک باشه
اینم کادوی من
تالارگفتمان 3

مرسی حمید:دی
لطف داری
عکس هم همچنان برای من باز نمیشه:دی

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

H.O.S.S.E.I.N;6544:

تالارگفتمان 4

به طور مختصر و مفید : یاسی خانم تولد مبارک.:18faa1d72931d039ea7

ایشالا مادر 8 تا بچه پیش فعال بشی :dbf178563fe60aaba48:662c45b0092db3a79dd :dbf178563fe60aaba48(کسی تو فامیلشون بچه پیش فعال داره :bonheur: ، ما یکی داریم kk هر وقت میاد خونمون برای این که بلایی سر خودش و بقیه بچه ها نیار در خونه و حیاط رو قفل میکیم البته ما یزرگتر ها نمیزارن زیاد از جلو چشامون این بچه دور بشه چون میدونیم اگه 2 دقیقه ، فقط دو دقیقه ازش غافل شیم ممکنه خونه رو به آتیش بکشه یا لوله آب رو بشکونه یا...)

پی نوشت 1 : کیک تولد هم بهت نمیدم چو شیرینی زیادش خوب نیست.:(s1204):
پی نوشت 2 : بچه ها به جای کیک تولد میتونن نفری 5 تا 10 امتیاز به یاسی بدن !!!! نظرتون چیه؟؟ :(s1203)::(s1203):

تالارگفتمان 5

به طور مختصر و مفید مرسی حسین:دی
نه 10 امتیاز کمه خب یکم بیشترش کن بصرفه :دی
ما هم داریم بچه بیش فعال تو فامیلمون:دی
الان بهتر شده البته:دی


   
wizard girl, sossoheil82, حسین and 2 people reacted
پاسخنقل‌قول
ba_ba_k802
(@ba_ba_k802)
Estimable Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 75
 

سلام
تولدتون مبارک همیشه شاد باشید


   
wizard girl, sossoheil82, حسین and 2 people reacted
پاسخنقل‌قول
yasss
(@yasss)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 533
 

warrior;6561:

اول سلامتالارگفتمان 6

دوم:
تالارگفتمان 7
سوم:

تالارگفتمان 8

تولد تولد تولدت مبارکتالارگفتمان 9، بیا شمع... نه خوبتالارگفتمان 10... میکی کل کیک و شمع ها رو تنها تنها خوردهتالارگفتمان 11... یاسی تولد مبارک ایشاالله هزار ساله شیتالارگفتمان 12

اوهوم... یک نکته اینجا وجود داره... یاسی فکر کنم تعداد برادرات بیش از خواهرات چون هنوز از جمیع خواهران کسی پیام ندادهتالارگفتمان 11

حسین... امتیاز به جای هدیه تولدتالارگفتمان 14... وایسا فکر کنم... اوهوم....قبوله اما یکی برای منم حساب کنه چون در فقر امتیاز به سر می بریمتالارگفتمان 15تالارگفتمان 16

راستی یاسی اون جوجه های توی عکس ها هم اچ. آن . تیون برای خودتتالارگفتمان 17]
و اما هدیه:
هدیه... خوب من می خوام چه هدیه ای بدم... یکی کمک می کنه... یاسی یک فصل داسنم رو بدم قبول می کنی...نه؟... اگر برم از میکی کیک رو بگیرم جواب میده؟... نه؟... اگر ... خوب دیگه چی مونده... نه زورم به سینا که نمی رسه
تالارگفتمان 16...دیگه چی بگم... نمی دونم. اصلا. اول کیک رو بیار بخوریم بعدش در مورد هدیه بحث می کنیمتالارگفتمان 19
در انتها بازم:

:41:تولد تـــــــــــــولد تولـــــــــــــــــــــــــدت مباذک:41:

پ.ن:راستی میگن 30 اسفند به دنیا اومدن یه حال و هوای دیگه داره؟به نظر تون درسته؟

اول سلام:دی
دوم هم مرسی:دی
سوم هم نه اول بیا در مورد هدیه به توافق برسیم بعدش میریم سراغ کیک:دی
بی هدیه که نمیشه اصلا:دی
چهارم هم نمیدونم شاید جمیع برادرام بیشتر باشن:دی
خواهرا فعلا در مدرسه به سر میبرن:دی
من که سی اسفند به دنیا نیومدم اما خیلی بده:دی
آدم هر چهار سال یه بار هدیه تولد میگیره:دی
حالا خداروشکر من سی اسفند نیستم:دی
سخته واقعا:دی


   
wizard girl, حسین, warrior and 3 people reacted
پاسخنقل‌قول
lordfire910
(@lordfire910)
Prominent Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 322
 

الان باید بیاد
تالارگفتمان 37


   
پاسخنقل‌قول
yasss
(@yasss)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 533
 

babak;6564:
سلام
تولدتون مبارک همیشه شاد باشید

سلام
ممنون:دی


   
پاسخنقل‌قول
lordfire910
(@lordfire910)
Prominent Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 322
 

اومد؟>>؟>
...


   
wizard girl and yasss reacted
پاسخنقل‌قول
yasss
(@yasss)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 533
 

H.A.M.I.D;6568:
اومد؟>>؟>
...

آره الان اومد
مرسی:دی


   
پاسخنقل‌قول
kristal
(@kristal)
Prominent Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 311
 

یاسی تولدت مبارک...ایشاالله همیشه سلامت باشی.:8:


   
پاسخنقل‌قول
yasss
(@yasss)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 533
 

kristal;6572:
یاسی تولدت مبارک...ایشاالله همیشه سلامت باشی.:8:

ممنون کریس:دی


   
wizard girl reacted
پاسخنقل‌قول
حسین
(@hossein-72)
Noble Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 760
 

yasss;6565:
اول سلام:دی
دوم هم مرسی:دی
سوم هم نه اول بیا در مورد هدیه به توافق برسیم بعدش میریم سراغ کیک:دی
بی هدیه که نمیشه اصلا:دی
چهارم هم نمیدونم شاید جمیع برادرام بیشتر باشن:دی
خواهرا فعلا در مدرسه به سر میبرن:دی
من که سی اسفند به دنیا نیومدم اما خیلی بده:دی
آدم هر چهار سال یه بار هدیه تولد میگیره:دی
حالا خداروشکر من سی اسفند نیستم:دی
سخته واقعا:دی

باز خوبه تولدت 30 اسفند باشه.:129fs4252631:
اگه مثل من تولدت 1 فروردین بود چیکار میکردی؟؟:bonheur::0156:
این برا من اُغده شده بود که بهم کادو تولد بدن:bonheur: ، چون تولدم روز عید هست ، همون عیدی رو به عنوان کادو تولدم بهم میدان :0156: (همون قدر که به بقیه عیدی میدادن به منم میدادن) منم اَی از این کارشون حرص میخوردم :0184: ولی افسوس که دستم به جایی بند نبود.:0144::0144:


   
پاسخنقل‌قول
lord.1711712
(@lord-1711712)
Famed Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 1002
 

ای بابا بازم تولد ؟ :01: حالا تولد کیه ؟
یاسی ؟ :07: کی تولدش شد؟ زمان چقدر زود میگذره !
یادش بخیر اون موقع ها یاسی بچه بود هم سن ما بود ! الان از منم سنش بیشتر شده :22: خوب پیشرفت میکنه :22: exp سریع جمع کرد lvl up شد :22:

:45: میکی :45: خونت پایه خودته ! :45: میخوای من وزن کم کنم؟ :45: میکی من انتقام ها رو سنگین میگرم :22:

چشمم روشن پارتی هم گرفتین و آهنگ های جلف هم گذاشتین. همین فقط مونده نوشیدنی هم بخورین ! :22:
جمعش کنین آقا جمعش کنین بند و بساط پارتی رو :22:
زنگ میزنم سرگرد امیر حسین (:دی) با بر و بچ نیروی ویژه و ستاد مبارزه با مواد مخدر بریزن همتون رو ببرن بهتون چلومرغ بدن :22: تا دیگه فکر پارتی و این چیزا به ذهنتون نرسه :22:

.
.
.
.
.
.
خوب حالا که میکی و ممد به پام افتادن تا به امیر حسین اشاره نزنم تا با همکارای گرامیش نریزن اینجا ، باشه چیزی نمیگم. :دی
ولی انتظار کادو نداشته باشین :دی
نه کادو دارم نه کیک ( کیکو ممد تو راه که داشتیم میومدیم خورد :22: شیرینی ها هم دست میکی سپرده بودیم نمیدونم چی شد :22:)
آهنگم نداریم :22: یه آهنگ داشتیم دادیم به سینا واسه تولدش :22:
فقط یه سنگ آرزو ته جیبم هست.
اینو میتونم بهت بدم.
تالارگفتمان 38
دستت بگیر و یه آرزو کن. معقول باید باشه. اگه آرزو های بزرگ الکی بکنی به خودت آسیب میرسه. واسه خودت میگم. آهان از آثار جانبی استفاده ی این سنگ بگم که عمر رو محدود میکنه.
172 سال عمر میکنی بعد درجا سکته ی قلبی و مغزی رو با هم میزنی میمیری :22:
دیگه همین واست کافیه. اینو میتونی بفروشی پولش رو هم بگیری :22:
جنس خوبیه ، خوش فروشه :22:
حرف میکی رو هم گوش نکن این فال و طالع و این چیزا همش خرافاته :22:


   
wizard girl, Michael, R-MAMmad and 1 people reacted
پاسخنقل‌قول
صفحه 1 / 2
اشتراک: