Header Background day #16
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

سری کامل مجموعه نارنیا

5 ارسال‌
5 کاربران
13 Reactions
9,239 نمایش‌
abolHP
(@abol18)
Reputable Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 112
شروع کننده موضوع  

این مجموعه هم خودم از اینترنت جمع آوری کردم و هر کتاب ماله یه سایت با اجازه سایت ها....

مجموعه کتاب The Chronicles of Narnia ، نوشته Clive Staples Lewis نویسنده ایرلندی می باشد . او که در تاریخ 22 نوامبر 1963 متولد شده است با نام C . S . Lewis شناخته می شود . او یک رمان نویس ، شاعر و تاریخ شناس می باشد . او متولد بلفاست ایرلند بود و بین سال های 1925 – 1954 در دانشگاه های Oxford و Cambridge تدریس می کرد . او در بین عامه مردم بیشتر برای کتاب های علمی و تخیلی که به رشته تحریر در اورد شناخته می شود . The Screwtape Letters ، The Chronicles of Narnia و The Space Trilogy جزو شاخص ترین آثار او می باشند . لویس و پروفسور تالکین جزء دوستان صمیمی یکدیگر بودند و هر دوی آنها در دانشگاه آکسفورد تدریس می کردند . داستان مجموعه کتاب The Chronicles of Narnia در رابطه با سرزمینی جادویی به نام Narnia می باشد ، که با ورود چندین کودک از دنیای دیگری به آن اتفاقات زیادی در آن خواهد افتاد . نوشتن این کتاب از سال 1949 تا سال 1954 به طول انجامید و در سال های 1950 تا 1956 به چاپ رسیده است . این مجموعه بیش از 100 میلیون نسخه فروخته است ، و به 47 زبان ترجمه شده است .

لینک دانلود


   
omidcanis, maria9620, just draco and 5 people reacted
نقل‌قول
yasss
(@yasss)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 533
 

کتابای مجموعه نارنیا رو حدود چند ماه پیش خوندم
از فیلمش به نظرم خیلی بهتره
بخونین که واقعا ارزش خوندنشو داره
از فیلمش دوست داشتنی تره


   
پاسخنقل‌قول
silent angel
(@silent-angel)
Eminent Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 19
 

کتاباش واقعا جالبه...ی مدت عاشق کتاباش بودم!فیلماشم بد نیستن...ولی بنظرم بیشتر از حد واسش خرج گذاشتن ولی با اینحال ارزش دیدن دارن!:7:


   
just draco reacted
پاسخنقل‌قول
Gaprix
(@gaprix77)
Trusted Member
عضو شده: 1 سال قبل
ارسال‌: 43
 

خداییش رمانش خیلی کامل تره نمیشه با فیلمش مقایسش کرد تقریبا مثل هری پاتر


   
پاسخنقل‌قول
omidcanis
(@omidcanis)
Honorable Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 273
 

abol19;4409:
این مجموعه هم خودم از اینترنت جمع آوری کردم و هر کتاب ماله یه سایت با اجازه سایت ها....

مجموعه کتاب The Chronicles of Narnia ، نوشته Clive Staples Lewis نویسنده ایرلندی می باشد . او که در تاریخ 22 نوامبر 1963 متولد شده است با نام C . S . Lewis شناخته می شود . او یک رمان نویس ، شاعر و تاریخ شناس می باشد . او متولد بلفاست ایرلند بود و بین سال های 1925 – 1954 در دانشگاه های Oxford و Cambridge تدریس می کرد . او در بین عامه مردم بیشتر برای کتاب های علمی و تخیلی که به رشته تحریر در اورد شناخته می شود . The Screwtape Letters ، The Chronicles of Narnia و The Space Trilogy جزو شاخص ترین آثار او می باشند . لویس و پروفسور تالکین جزء دوستان صمیمی یکدیگر بودند و هر دوی آنها در دانشگاه آکسفورد تدریس می کردند . داستان مجموعه کتاب The Chronicles of Narnia در رابطه با سرزمینی جادویی به نام Narnia می باشد ، که با ورود چندین کودک از دنیای دیگری به آن اتفاقات زیادی در آن خواهد افتاد . نوشتن این کتاب از سال 1949 تا سال 1954 به طول انجامید و در سال های 1950 تا 1956 به چاپ رسیده است . این مجموعه بیش از 100 میلیون نسخه فروخته است ، و به 47 زبان ترجمه شده است . (Purchasable content)

دستتون درد نکنه خیلی ممنون که گذاشتین.
قبلا یکمش رو خوندم ولی میخوام دوباره از اول شروع کنم .


   
abolHP reacted
پاسخنقل‌قول
اشتراک: