Header Background day #25
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

بخت و اقبال

2 ارسال‌
2 کاربران
18 Likes
5,650 نمایش‌
Snap
 Snap
(@snap-61682)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 499
شروع کننده موضوع  

قبل از فعالیت در این بخش قوانین این قسمت و همچنین قوانین سایت و نحوه امتیاز گیریرا بخوانید.

 1. در این بخش هرگونه تاپیکی - که خلاف اصول اخلاقی و قوانین سایت نباشد - مانند مسابقه، ایجاد چالش برای افراد، بازار سیاه، دادوستد امتیاز و هرگونه ابتکار خلاقانه که توسط خود شما صورت گرفته باشد، مجاز می‌باشد.
  1. اگر برای مسابقه از شیوه لینک گذاری و کسر امتیاز استفاده می کنید؛ شما باید برابر با میزان امتیاز؛ جایزه تعیین کنید. مثلا کسی که 100 امتیاز دارد نمی تواند، جایزه 200 امتیازی تعیین کند. تنها می تواند 100 امتیاز تعیین کند.
  2. در صورت تعیین مسابقه و برنده شده کاربر؛ کاربر برنده می تواند با اطلاع تایپک به مدیرکل، امتیاز را دریافت کند. امتیاز از مسئول مسابقه کم می شود و ما در این سیستم امتیاز منفی نیز داریم.
 2. قرار دادن مطالب خبری که در سایت‌های خبری قرار داده شده است و کاملاً بی‌ربط به فعالیت انجمن می‌باشد ممنوع است. درصورتی‌که قصد قرار دادن مطلبی دارید و مردد هستید می‌توانید در این تاپیک سؤال خود را مطرح کنید.
 3. در صورت استفاده از نام کاربری در پست خود، قبل از هر چیزی رضایت کاربر یا کاربرها را جلب نمایید.
 4. هرگونه توهین، بی‌احترامی، کل‌کل بی‌مورد که باعث بر هم خورد نظم این بخش و بر هم خوردن فضای دوستانه بین کاربران شود، با محرومیت از این بخش از یک هفته تا یک ماه و 500 امتیاز از دو طرف (چه مقصر، چه غیر مقصر (در صورت بحث)) کسر خواهد شد.
 5. در صورت مشاهده پست‌های خلاف که شامل توهین، رفتار زننده و ... تاپیک رو با ذکر دلیل گزارش کنید تا بررسی شود.
 6. در این بخش در تذکر اول 100، تذکر دوم 250 و در تذکر سوم 500 امتیاز از شما کسر می‌شود.
 7. گزارش کننده در صورت صحیح بودن 20 امتیاز مثبت و در غیر این صورت اگر ثابت شود که تنها برای اذیت آزار این کار را انجام داده باشد 100 امتیاز منفی خواهد گرفت.
 8. قوانین اسپم شامل این بخش نمی‌شود ولی در صورت نیاز بخش بسته و پست‌ها از اسپم پاک‌سازی می‌شود.
 9. هر کاربر با توجه به موضوع و در صورت نیاز وظیفه دارد، قوانینی برای فعالیت کاربرها و چگونگی پست زدن تعیین کند. به‌ عنوان مثال: برای ایجاد مسابقه؛ حتماً باید قوانینی طرح کنید.
 10. قبل از فعالیت در این قسمت و احیاناً قبل از کلیک مطمئن شوید که مطالب پست و قوانین را با دقت خوانده‌اید.
 11. در صورت وجود سیستم امتیازدهی، امتیازات کسر شده به حساب فرد مقابل واریز می‌شود و اگر شما ناآگاهانه اقدام به این عمل نمایید تنها خود مسئول هستید. پس قبل از هر چیز قوانین را بخوانید. برای دیدن امتیازات بخش سرمایه به این لینک مراجعه کنید.
 12. در این قسمت هیچ تاپیکی حذف نمی‌شود و در صورت نیاز تنها حذف موقت می‌شود.
 13. کاربرها در صورت عدم فعالیت تاپیک یا پایان مسابقه باید به مدیر انجمن گزارش کنند. برای این کار تنها کافی است که در پست خود و در انتهای متن
 14. در صورتی کاربری تهمت نااروا زده، و مدیری را به سوئ استفاده از دسترسی نماید. اگر مشخص شود که این کار عمدی بود، دسترسی مدیر از این بخش گرفته می شود و 5 برابر امتیاز از حساب مدیر کم و به کاربر داده خواهد شد. ولی اگر اثبات شود که این کار صورت نگرفته و کاربر به هر دلیلی قصد بر هم زدن جو تایپک را داشته باشد. دسترسی او از سیستم امتیاز برای یک ماه کاملا گرفته خواهد شد.
 15. کپی های مطالب از سایت های دیگر ممنوع است.

@ نام کاربری را زده، مثلاً: @admin

این قوانین در صورت نیاز تکمیل و یا تغییر می کنند.

   
mahrad.72, milad.m, lordfire910 and 15 people reacted
نقل‌قول
lordfire910
(@lordfire910)
Prominent Member
عضو شده: 5 سال قبل
ارسال‌: 322
 

از زدن تاپیک های شخصیت شناسی به شدت خودداری کنید. به زودی یک آزمون علمی توسط بنده قرار می گیره.
کاربر خاطی با کسر امتیاز مواجه می شود.


   
پاسخنقل‌قول
اشتراک: