Header Background day #23
آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

منشور اخلاقی

2 ارسال‌
2 کاربران
15 Likes
4,938 نمایش‌
Snap
 Snap
(@snap-61682)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 499
شروع کننده موضوع  

توجه : با مطالعه ی اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسال‌های خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد علاوه بر کسر امتیاز به شما اخطار داده می شود و در صورت تکرار و در موارد خاص حتی میتواند منجر به حذف حساب کاربری شما از سایت گردد.


قانون شماره یک
هرگونه ایجاد مزاحمت و آزار کاربران سایت، مخصوصاً کاربران خانم به شدت ممنوع بوده و پافشاری در آن موجب بستن اکانت فرد مزاحم برای همیشه خواهد شد. در صورت ادامه‌ی مزاحمت‌ها به صورت‌های دیگر تمام اعمال به پلیس فتا گزارش می‌شود.


قانون شماره دو
هک کردن اکانت سایر کاربران و استفاده از آن‌ها موجب حذف اکانت کاربر خاطی و در شرایط حاد به پلیس فتا گزارش می‌شود.


قانون شماره سه
تمامي کاربران می‌بایست در هنگام ثبت‌نام در سايت، از نام کاربری مناسب استفاده نمايند.در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب یا کلماتی که برخلاف شئونات اخلاقی و فرهنگی و اسلامی است، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن‌ها قطع خواهد شد.


قانون شماره چهار
کاربران سايت می‌بایست در هنگام ارسال پيغام در انجمن‌ها از کلمات شایسته استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، به فرد خاطی اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.

قانون شماره پنج
استفاده از آواتار هایی که برخلاف شئونات اخلاقی، فرهنگی و اسلامی است ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده به فرد خاطی اخطار داده خواهد شد.


قانون شماره شش
لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر کمترین مجازات اخطار و حذف همه بجز یکی از حساب‌ها و بیش‌ترین مجازات حذف هرچند حساب است.


قانون شماره هفت
لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به‌کارگیری الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سؤال‌کننده شود خودداري فرماييد.هدف از این سایت ارتقای کیفیت کار فعالین عرصه ی داستان نویسی نقد و ترجمه است در صورت تمایل به ارتقای سطح کارها کمک کنید.


قانون شماره هشت
مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل می‌شوند بر عهده كاربر فرستنده می‌باشد و سايت در قبال این‌گونه مسائل هيچ تعهدي ندارد. ما به شما پيشنهاد می‌کنیم حتماً پس از دريافت فايلها و ... آن‌ها را قبل از استفاده توسط نرم‌افزارهایی كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند، چك نماييد.


قانون شماره نه
لطفاً در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن‌ها، به قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداً خودداري فرماييد.تا حد امکان از بحثهای سیاسی خودداری فرمایید. با کاربران خاطی به شدت برخورد خواهد شد.


قانون شماره ده
لطفاً از ارسال پست‌های تكراري خودداري فرماييد. پست‌های تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد


قانون شماره یازده
توهین و محکوم کردن عقاید دیگران ممنوع است و اعضاء انجمن در مباحثه با یکدیگر فقط می‌توانند عقاید افراد را به طور منطقی مورد نقد و بررسی قرار دهند.


قانون شماره دوازده
هرگونه رد و بدل کردن شماره تلفن و گوشی همراه در فضای عمومی سایت و چت روم ممنوع است و فرد خاطی اخطار دریافت می‌کند.امید است بتوانیم در کنار هم زمانی مفید و سرشار از شادمانی را سپری کنیم.
با تشکر
مدیریت بوک پیج


   
نقل‌قول
R-MAMmad
(@r-mammad)
Noble Member
عضو شده: 6 سال قبل
ارسال‌: 551
 

قانون شماره سیزده
هر پست یا تاپیکی بر خلاف قوانین سایت مشاهده کردید، می‌توانید با استفاده از دکمه «گزارش پست» - که همان علامت مثلث زیر هر پست است - محتوای خلاف قوانین (بخوانید: اصلی سایت، دوازده‌گانه) را گزارش کنید. گزارش داده‌شده یا توسط سیستم اتومات سایت یا توسط مدیران در اسرع وقت پیگیری خواهد شد. در غیر این صورت یا با مدیران تماس بگیرید یا دوباره پست را گزارش کنید.
به منظور حفظ نظم انجمن هر پستی در رابطه با گزارش محتوا در هر یک از تاپیک‌های مختلف انجمن گذاشته شود به محض مشاهده و بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد. بدیهی است تکرار این کار بنا به صلاح‌دید مجمع مدیران باعث بن‌شدن فرد خاطی یا مجازات متناسب خواهد شد.


   
پاسخنقل‌قول
اشتراک: